Özel Birebir Eğitim & Dersler

Özel dersler, shibari / kinbaku / bondage tekniklerini öğrenmenin en özel ve basit yoludur. Daha önce grup derslerimize katılamayanlar, daha samimi bir atmosfer isteyenler veya kişiselleştirilmiş bir deneyim arayanlar için idealdir. Özel derslerimiz sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde, ikişer saatten oluşan sürelerle verilir.

Özel dersler dikkati bir kişinin üzerinde yoğunlaştırabildiğimiz, aynı zamanda rehberlik ve tecrübelerine ışık tutacak donanıma sahip olacağı güne kadar da gözlemlemeye devam ettiğimiz arkadaşlıkların başlangıç noktası da oluyor bizim için.

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak, özel dersler sizin talepleriniz ve yaşamınıza göre planlanır, istediğiniz teknikler konusunda üst düzey bilgiler aktarılır. Özel derslere partnerinizle katılım zorunlu değildir. Partneriniz yok ise modelimiz ders süresince size eşlik edecek ve pratiklerinizde yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki form ile daha fazla bilgi talep edebileceğiniz gibi, telefon numaramızdan, e-posta yoluyla veya sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.