Profesyonel Kelepçe Seti 495.20 Ürünü İncele Korse Strapon Kemeri 320.60 Ürünü İncele Professional Training Collar 185.50 Ürünü İncele Asphyxiation (Boğma / Nefes Oyunları) Tasması 166.90 Ürünü İncele Gladiator Skirt 549.60 Ürünü İncele Strap-on Belt & Harness 240.40 Ürünü İncele Solid Purple Bondage Jüt İp (6mm - 8mm) 58.90 Ürünü İncele Solid Green Bondage Jüt İp (6mm - 8mm) 58.90 Ürünü İncele Pink Bondage Jüt İp (6mm - 8mm) 58.90 Ürünü İncele Çivili Deri Yüz Maskesi 210.99 Ürünü İncele Magic Harness 380.60 Ürünü İncele Bileklik Collar 69.90 Ürünü İncele Kelepçe Bileklik 74.90 Ürünü İncele H / Bulldog Harness 299.60 Ürünü İncele Şeffaf PVC El Kelepçesi 74.60 Ürünü İncele Spunk Chooker 144.90 Ürünü İncele Snake Whip One Sting Tail 779.80 Ürünü İncele Hot Pink Bondage Shibari İpi (8 mm) 58.90 Ürünü İncele Shibari Full Set 502.20 Ürünü İncele Kahve Bondage, Kinbaku, Shibari İpi 58.90 Ürünü İncele Koyu Yeşil Shibari Bondage Jüt İpi (8 mm) 58.90 Ürünü İncele Bosphorus Shibari / Kinbaku / Bondage Jüt İpi (8mm) 58.90 Ürünü İncele Solid Denim (8 mm) 58.90 Ürünü İncele Denim (8 mm) 58.90 Ürünü İncele Çift D Halkalı Çivili Tasma + Zincir 154.90 Ürünü İncele D Halkalı Fetiş Choker 119.90 Ürünü İncele Çivili Zincirli Choker 144.90 Ürünü İncele Günlük Çivili Choker 74.90 Ürünü İncele Simple Daily Collar 34.90 Ürünü İncele Wand Chastity Belt 350.40 Ürünü İncele

Eğitimler & Atölyeler

ShibariTürk, shibarinin ülkemizde gelişmesi ve anlaşılması için grup eğitimleri ve workshoplar düzenlemekte, özel dersler vermektedir.

Eğitimlerimizin tarihleri, kontenjan ve her eğitim seviyesi için farklı sınıflar belirlenerek açıklanmaktadır. Her eğitim için yeterli kontenjan sağlandığında aynı eğitim için farklı tarihlerde açılacak farklı sınıflar ve gruplar oluşturarak süreklilik sağlanmaktadır.

Daha fazla bilgi ve eğitimlerimizin detayları için buraya tıklayabilirsiniz. Eğitimlerimize katılmadan önce lütfen aşağıdaki sayfaları inceleyin.

Projelerimiz

Shibarinin bir sanat formu, kişisel bir tercih ve deneyim olarak kabul görmesini, normalleşmesini sağlamak amacıyla düzenlediğimiz “Rope Project” ler kapsamında farklı konularda çektiğimiz fotoğraf ve deneyimleri bir konsept halinde yayınlıyoruz.

2021 yılında gerçekleştirmeye çalıştığımız “Dayatılan Beden” ve “Uzlaşma” fotoğraf projelerimize, bizimle aynı idealleri paylaşan tüm fotoğrafçı ve modeller katılabilir.

2019 yılından bu yana gerçekleştirmeye çalıştığımız projelerimizi sonunda bir fotoğraf albümü ve sergi ile taçlandırmayı ve bu konuda da yine bir ilke imza atmayı planlıyoruz.

Başka Neler Yapıyoruz?

10 Temmuz
Yaklaşan Etkinlik

Shibari Temel Eğitimi

gün
saat
dakika
saniye

El Yapımı Deri Ürünler

Kendi tasarım ve el üretimimiz olan gerçek deri ve suni deri seçenekleriyle yaptığımız ürünlerimiz mağazamızda satış açıldı. Dayanıklılık esasına göre yaptığımız tüm ürünlerimizde en kaliteli malzemeleri kullanmaya, tecrübelerimizle pekiştirdiğimiz ergonomi ve estetiği ürünlere yansıtmaya çaba gösteriyoruz. Her yaptığımız ürün, ince işçilik ve uzun yıllar deforme olmadan kullanmanız için tasarlanıyor.

Mağazamızda olmayan ama istediğiniz ürünleri, bizimle iletişim kurarak sipariş edebilirsiniz. Maskelerden, kelepçe ve harness’lara kadar geniş bir yelpaze oluşturmaya, bunu yaparken de muadili olan ürünlerden çok daha iyi fiyatlarla imal etmeye çaba gösteriyoruz.

Size özel yapılmasını istediğiniz deri ürünler için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Shibari / Kinbaku Jüt İpleri

Üç yıl önce belirlediğimiz hedeflerimizden olan tedarik zinciri ve sürdürülebilirlik konusunda JBO Free orijinal shibari iplerini artık kendimiz imal ediyoruz. Shibaritürk ipleri her aşamasında özenle hazırlanıp, paketleniyor ve size ulaşıyor. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi iplerimizde de Shibaritürk garantisini veriyoruz.

3 kollu 5-6-7-8 mm olarak ürettiğimiz tüm iplerimiz tamamen vegan olmakla birlikte 8mt uzunluğundadır. Mağazamızda bulmadığınız renkler için bizimle iletişim kurup sizin için üretilmesini talep edebilirsiniz.

Yeni Ürünler

 • Yeni -9% Off
  495,20  546,60 

  Hakiki deriden imal edilen ürünün, bileği saran kısmı yumuşak ve 6.5cm, kemer kısmı ise 3,5cm genişliğindedir. 2 adet 3mm kalınlığında 4cm genişliğinde ve 1 adet merkezi suspension 4mm kalınlığında D halkası bulunmaktadır. Deri hem kayış hem de bilekleri saran kısımlarda çift kat olup yaklaşık 6mm kalınlığındadır. Tokanın yanında bulunan D halkası kilitleme amacıyla kullanılabilmektedir. Kelepçeler 14 cm ile 24cm kalınlıkta tüm bilekler için uygundur. Siparişinizin kesinleşmesinin ardından imalat süresi 4 iş günüdür. Farklı renk opsiyonları ve farklı ürün siparişleriniz için iletişim kurabilirsiniz.

  Ürün 4 adet set halinde gönderilmektedir. Bir adet Hog Tie ve bir adet düz bağlantı elemanı dahildir. Sipariş notu kısmına el ve ayak bilek ölçülerini yazmanızı rica ederiz.

   

 • Yeni
  320,60 

  2,5mm gerçek deriden yapılan kemer 3 parçadan oluşmaktadır. Minimum 80cm, maksimum 140cm ölçüleri için kullanılabilmektedir. Strapon halkası 5cm çapındadır. 4 ayrı ayarlanabilir kemer ile maksimum seviyede ergonomi düşünülmüştür.

 • Yeni -12% Off
  185,50 280,60 

  3mm hakiki deriden yapılan boyun destek katmanının üzerinde 2mm deriden oluşturulan ikinci katman, 12 perçinle sağlamlaştırılmış ve desteklenmiştir. Darbeye, uygulanan kuvvete mukavemeti olabildiğince arttırılmıştır. Siparişinizin ardından ürünün hazırlanma süresi 3 iş günüdür. Tasma ayarlanabilir olması sebebiyle 33cm ile 40 cm ölçülerdeki boyunlar için uygundur.

  Temizle
 • Yeni
  166,90 

  Tamamı 100% deri ve el yapımı olan ürünümüz 3mm sert deriden yapılmaktadır. imalat süresi 2 iş günüdür. Karşı kuvvet uyguladıkça iç içe geçmiş farklı yönlerde hareket eden iki parça, boğazı sıkmaya başlar. Nefes oyunları için özel yapılan bu tasma farklı renkte derilerden de yapılabilmektedir. Üzerindeki tüm aksesuarlar paslanmaz çeliktir. Tasmanın…

  Temizle
 • 549,60 

  Eteğin bel kısmı bir bondage belt olarak düşünülmüş olup toplam altı adet D ile desteklenmiştir. 2mm kalınlığında gerçek (latigo) deriden 2 farklı renk olarak yapılabilmektedir. Arzu ettiğiniz renkleri sipariş aşamasında belirtmeniz veya iletişim kanallarımızı kullanarak elimizdeki seçenekleri öğrenerek sipariş vermeniz mümkündür. Siparişinizin kesinleşmesinin ardından ürününüz 4 iş günü içerisinde imal…

 • 240,40 289,50 

  Üç ayrı noktadan ayarlanabilen ve vücudu tam anlamıyla kavrayan tasarımı sayesinde ergonomik bir kullanıma sahiptir. Genital bölge kısmı için 2 katmandan oluşan latigo deri kullanılmıştır. 5cm çapındaki nikel halkası ile strap-on bağlantısı olan tüm dildolarla birlikte kullanılabilir. Ayarlanabilir kemerleri ile S- L bedenlere uygundur. Bu bedenler dışında kalan ölçüler için…

  Temizle
 • 58,90 

  Ürünün bakımı, cilası yapılmış, cilde zarar verecek imalat aşamasındaki hatalarından arındırılmıştır. Ürünlerin boyama ve kurutma ve cilalama süresi 2 gün olmakla birlikte hava şartlarına göre daha kısa veya uzun olabilmektedir. Tüm siparişler kesinleştikten sonra işleme alınır ve ürünün hazırlanması başlar. Ürün size hava geçirmez kilitli poşet içerisinde toz ve nemden…

  Temizle
 • 58,90 

  Ürünün bakımı, cilası yapılmış, cilde zarar verecek imalat aşamasındaki hatalarından arındırılmıştır. Ürünlerin boyama ve kurutma ve cilalama süresi 2 gün olmakla birlikte hava şartlarına göre daha kısa veya uzun olabilmektedir. Tüm siparişler kesinleştikten sonra işleme alınır ve ürünün hazırlanması başlar. Ürün size hava geçirmez kilitli poşet içerisinde toz ve nemden…

  Temizle

ShibariTürk Logolu Ürünler

Daha fazla kaynak ve ar-ge için ShibariTürk ürünlerinden satın alarak bize destek olabilirsiniz. Hem bu sevimli tavşanı kim istemez ki? T-Shirt, Kapşonlu Sweatshirt, İp Çantası, Kupa, Telefon Kılıfı gibi ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. ShibariTürk logolu ürünler kendi üretimimiz olmamakla birlikte konusunda deneyimli aracı firmalara yaptırılmaktadır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi temel esasımız dayanıklı ve günlük yaşama uyum sağlayabilecek ürünleri size ulaştırmaktır.

Bu anlamda satın alacağınız her ürün kendimizi bu alanda geliştirmeye Shibari’yi ülkemizde tanıtmaya katkı sağlayacaktır.

HABERLER / DUYURULAR

Shibari vs Kinbaku

Shibari ve kinbaku arasındaki fark birçok şekilde incelenebilir ve açıklanabilir. Shibari ile Kinbaku kelimelerinin köken olarak anlamlarının ve neyi ifade ettiklerinin tartışmaları uzun zamandır sürüyor. Bu yazımızda, öncülerinden,…

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Loading