100 TL Üzerindeki siparişlerinizde "Kargo Ücretsiz"
Para Birimi :
Para birimi

Pandemi Sebebiyle Güncellenen Etik Kurallarımız Hakkında

Karantina süreleri ve Pandemi durumuyla eğitim ve etkinliklerimizi online platformlarda yapmaya karar vermiş bulunmaktayız. Bu sebeple kurallarımıza aşağıdaki ilaveleri yapmak zorunluluğu ortaya çıkmıştır.

Pandemi sebebi ile eğitim, atölye ve performanslar gibi etkinlikler online platformlara taşınabilir. Böyle durumlarda da yukarıdaki kurallarımız geçerlidir. Online etkinliklerimiz aksi belirtilmediği sürece Jitsi üzerinden yapılacak ve ilgili bağlantı size etkinliğin gerçekleştirileceği gün gönderilecektir. Jitsi uygulamasını cihazınıza yüklemek için ; https://desktop.jitsi.org/Main/Download bağlantısını kullanabilirsiniz.

Online etkinliklerimizde Jitsi platformumuza bağlandığınız zaman eğitmenimiz tarafından bağlantı talebiniz kabul edilecek ve lobiye alınacaksınız. Eğitim saatinden öncesinde bağlantımızı kullanmış iseniz aceleci davranmayın ve biraz bekleyin. Talebiniz mutlaka etkinlik saati yaklaştığında cevaplanacaktır.

Platformda yaptıklarınızı görebilmemiz için kameranızın gerekli anlarda açık olması sizden beklenecektir. Böyle bir durumda yüzünüzün gizli kalmasını istiyorsanız, yüzünüzün görünmeyeceği bir pozisyonda sadece yaptığınız pratiği eğitmenimizin görmesini sağlamanız yeterlidir. Kameranızı açmak istememeniz halinde eğitmen sizi eğitimden çıkarma hakkına sahip olacaktır.